Premijer liga: Ludilo na ‘ostrvu’, Barnli se izvukao – poznato je ko sigurno ide u Čempionšip!

Hot sport 30.04.2022  |  HotSport

U okviru 35. kola Premijer lige fudbaleri Barnlija pobedili su Votford na teškom gostovanju rezultatom 1:2.

Ova utakmica je imala veliki ulog – opstanak. Već u osmom minutu domaći su sitgli u vođstvo kada je Džejms Tarkovski postigao autogol, i tako navijačima i fudbalerima Votforda ulio nadu za opstanak. Barnli je od tog momenta svim silama krenuo u napad, jer je znao da je samo pobeda prihvatljiva, pa je stigao do izjednačenja u 83. minutu kada je Džek Kork glavom zatresao protivničku mrežu. Utakmica je rešena šest minuta kasnije, a tada se u strelce upisao Braunhil,