Desetominutni šou Nketije vodi Arsenal u Ligu šampiona, Lampard spašava Everton!

Sportske.net 08.05.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Arsenala savladali su Lids rezultatom 2:1 u meču 36. kola engleske Premijer lige.

Mladi napadač Arsenala Edi Nketija doveo je svoj tim do vođstva već u petom minutu, posle katastrofalne greške golmana Lidsa Mesiljea. Samo pet minuta kasnije ponovo je pogodio Niketija.prethodno je po levoj strani odlično probio Martineli, poslao povratnu loptu u šesnaesterac, a raspucanom napadaču nije bilo teško da postigne drugi gol na meču. Stvari za goste iz Lidsa postale su još gore kada je direktan crveni karton dobio Luk Ejling, zbog krajnje nepromišljenog