Fudbal: Spartak slavio protiv Kolubare (2:1)

Subotica.com 09.05.2022  |  Subotica.com

U utakmici koja je imala veliki znača za Spartak u borbi za opstanak i mirnu završnicu, „golubovi“ su savladali Kolubaru sa 2:1. Sva tri pogotka viđena su u prvom delu utakmice, dok se u nastavku vodila bespoštedna borba, ali promene nije bilo i bodovi su zasluženo ostali u Subotici.

Lopta samo što je krenula sa centra, Nikola Srećković je sa leve strane centrirao, Lazar Tufegdžić prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora uputio udarac po zemlji i plasirao je u donji desni ugao za 1:0. Iznenadili su Subotičani goste brzim pogotkom, ali i trgli da zaigraju ofanzivnije. U žaru borbe u 5. minutu povredio se Aleksandar Vidović i Spartak je imao igrača manje što su gosti iskoristili i u 12. minutu posle brze akcije Kolubara dolazi do izjednačenja.