Futsaleri u produžetku polufinala play off-a slomili šampiona: KMF Vranje - FON 6:2

Vranje news 09.05.2022  |  Vranjenews

KMF Vranje savladao je u prvoj polufinalnoj utakmici play off-a Prve futsal lige prošlogodišnjeg šampiona Srbije FON-a sa 6:2.

Utakmica u Sportskoj hali u Vranju u regularnom toku završena je rezultatom 2:2 (0:1). Dosta sreće, ali i znanja i upornosti za domaćina nakon što je FON sve do 38. minuta (dva minuta pre kraja) vodio 0:2. Oba gola za goste postigao je Aleksandar Pavlović. Sve što se dešavalo u poslednja dva minuta utakmice je "za infarkt". Vranjanci su se tada probudili i preko Miloša Trajkovića i Predraga Jovanovića uspeli da odvedu meč u produžetke u kojima su gosti