Rešena i druga dilema, još jedan tim ispao iz Super lige, Lalatović slavi i pored poraza!

Sportske.net 14.05.2022  |  Sportske.net

Posle novosadskog Proletera koji je ranije danas, porazom od Kolubare (1:0) izgubio šanse za opstanak u Linglong Super ligi, te šanse više nema ni Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Poslednjeplasirani tim Super lige je danas na svom terenu poražen od Mladosti iz Lučana rezultatom 3:0 i tako i zvanično ispao iz elitnog ranga takmičenja. Lučanci su poveli u 14. minutu, golom Jovanovića iz penala, prednost je duplirao Mićević posle kornera u 48. minutu susreta, a konačan rezultat postavio je Milošević u nadoknadi vremena. Porazi Proletera i Metalca išli su na ruku kragujevačkom Radničkom 1923 koji je sada i definitivno obezbedio plasman u baraž,