Ова само што није почела да туче српске водитељке: Колегиница осула паљбу по Ведрани Рудан после емисије са Килибардом! (фото)

Курир 16.05.2022
Ова само што није почела да туче српске водитељке: Колегиница осула паљбу по Ведрани Рудан после емисије са Килибардом…

Књижевница Ведрана Рудан због свог специфичног начина изражавања, хумора, сарказма и ставова спада у ред оних јавних личности које изазивају опречне реакције, од дивљења до презира.

Недавно гостовање у емисији водитељке Марије Килибарде покренуло је нову лавину коментара, којој се придружила и њена колегиница Весна Радусиновић. - Ова само што није почела да туче српске новинарке и водитељке... Оне јој се још блажено насмеше, а можда и захвале на вређању и понижавању... Волела бих јако да је сретнем ових дана... да проћаскамо.... Шифра ретро Меркур и пун Месец... - поручила је Весна путем друштвених мрежа. Виев тхис пост он Инстаграм А

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Забава, најновије вести »