Alimpijević razbio Đorđevića: Bursa se revanširala Feneru i izjednačila u plej-ofu

Večernje novosti 17.05.2022  |  Č. V.

KOŠARKAŠKI Burse pobedili su Fenerbahče koji sa klupe predvodi Aleksandar Đorđević sa 97:77 na svom parketu i na taj način izjednačili u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa Turske lige.

FOTO: Nebojša Paraušić Fantastičnu utakmicu odigrali su izabranici Dušana Alimpijevića i nastavili sa sjajnim partijama u finišu sezone. Bursa je još jednom pokazala koliko je kvalitetna i nezgodna ekipa. Već posle 20 minuta ove utakmice je sve slutilo na to da će domaćin izjednačiti u seriji, pošto je imao prednost od osam razlike - 40:32. Drugo poluvreme, a posebno poslednju četvrtinu izvrsno su odigrali igrači Burse. Fener nije imao nikakav odgovor i morao je