Poluvreme iz snova dovoljno za trijumf: Seltiksi razbili Majami na Floridi! (video)

Hot sport 20.05.2022  |  HotSport

Sjajno izdanje Bostona! U okviru druge utakmice polufinalne serije Istočne konferencije NBA lige, košarkaši Majami Hita ugostili su Boston Seltikse.

Utakmica je odigrana u noći između četvrtka i petka, a završena je ubedljivim trijumfom gostujućeg sastava. Boston je u ‘FTX Areni‘ na Floridi slavio sa 127:102 i tako izjednačio na 1:1 u ukupnom skoru. Seltiksi su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremnu. Dvocifrenu prednost stekli su nakon 12 minuta igre, a značajno su je povećali u drugoj deonici utakmice. Ispostavilo se da je +25 bila nedostižan zaostatak za domaće. Prilikom odlaska na veliku pauzu na