Neca Tomić kao u najboljim danima, proradio i Ubiparip, Radnički na pragu opstanka!

Sportske.net 25.05.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog 1923 značajno su uvećali svoje šanse za opstanak u Super ligi, pošto su danas u prvom meču baraža kao gosti u Smederevu savladali Železničar iz Pančeva sa 3:1.

Revanš je na programu u nedelju od 16 časova na kragujevačkom ''Čika Dači''. Današnji duel obeležio je tandem Nemanja Tomić - Vojo Ubiparip za koji odbrana Železničara nije imala rešenja tokom prvog poluvremena. U 20. minutu Nemanja Tomić je odlično centrirao sa leve strane, u kaznenom prostoru je pronašao iskusnog Ubiparipa koji udarcem glavom sa oko 12 metara pogađa donji levi ugao gola Mladena Živkovića - 0:1. Mogao je Radnički šest minuta kasnije da duplira