Baraž: Pogledajte kako su Pazarci i Kragujevčani došli do velikih pobeda (video)

Sportski žurnal 26.05.2022

Fudbaleri Novog Pazara juče su bili bolji od IMT-a sa 3:1 u prvom meču baraža za popunu Super lige, istim rezultatom, takođe u gostima, slavio je i Radnički 1923 protiv Železničara

Na stadionu Čukaričkog, Pazar je poveo u šestom minutu golom Bojana Čečarića, posle centaršuta Stefana Lončara. IMT je izjednačio u 39. minutu preko Vladimira Lučića, čemu je prethodila greška Lončara. Pazarci su u poslednjem minutu prvog poluvremena ponovo stigli do prednosti, kada je Slobodan Rubežić pogodio nakon kornera Mustafe Mujezinovića. Konačan rezultat u 69. minutu postavio je Bojica Nikčević, kojem je asistirao Stefan Dimić. Revanš na Džaizkoin areni u