Срећан сам, Није још готово: Новак блистао након победе, причао о породици, фондацији, имао поруку и за Шварцмана!
Вечерње новости 29.05.2022 | А. Илић

НОВАК Ђоковић сигурно је одиграо меч осмине финала Ролан Гароса против Дијега Шварцмана, славио је 3:0 и још један меч завршио је без изгубљеног сета (6:1, 6:3, 6:3)
ФОТО: АП Гудбио је Новак у другом сету 3:0, али је онда уследила фантастична серија након које је добио још један меч без изгубљеног сета. Фантастичном игром Србин је дошао по 13 пут до четвртфинала Ролан Гароса. - Имам велику поштовање према њему. Он је сјајан момак и ван терена и одличан играч. Дијего је специјалиста за шљаку, није било много одскока на шљаци, срећан сам и желим му срећу у наставку сезоне, нагласио је Ђоковић и наставио: - Није још готово,










