РГ - Коко у четвртфиналу

Спортске.нет 29.05.2022  |  Спортске.нет
РГ - Коко у четвртфиналу

Америчка тенисерка Коко Гоф пласирала се данас у четвртфинале Ролан Гароса, пошто је победила Белгијанку Елиз Мертенс са 6:4, 6:0.

Дуел између Гоф и Мертенс, 18. и 31. носитељке трајао је сат и 24 минута. Тенисерке су пет пута одузимале сервис у првом сету, а три брејка је направила 18-годишња Американка. Гоф у другом сету ривалки није препустила ниједан гем, и поновила је прошлогодишњи успех када је била медју осам на париском гренд слему. У наредној фази Гоф ће играти против победнице меча између Швајцаркиње Џил Белен Тајхман (24. на ВТА листи) и Американке Слоан Стивенс (64. играчица

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »