Први плес фудбалера и терзићеве братанице: Заљубљено се гледали, а ево уз коју песму су заиграли пред пуном салом! (видео)
Курир 29.05.2022

Фудбалер "Партизана" Лазар Марковић рекао је "да" својој изабраници Јовани Терзић, а Маша Терзић је на свом Инстаграм профилу објавила и први плес младенаца.
Они су се на вечну љубав прво заветовали у цркви, а затим грађанско венчање обавили у једном престоничком ресторану на Дедињу. Лазар и Јована за први плес изабрали су песму Здравка Чолића "Тебе чувам за крај", а њихови погледи говорили су колико су заљубљени. Међу званицама, сем целе породице Терзић, био је сами крем српског фудбала - Саша Илић, Лола Смиљанић, Саша Здјелар, Радослав Петровић, Стефан Митровић, Душко Тошић је стигао без Јелене Карлеуше, Никола