IMT-u gol falio za čudo u Pazaru, poznati svi učesnici Superlige za sezonu 2022/2023

Telegraf 29.05.2022  |  Telegraf.rs

Gosti iz novog Beograda savladali ekipu Tomislava Sivića 2:0, ali u eliti ostaje klub sa Jošanice zbog poebde u prvoj utakmici od 3:1

Nije bilo senzacije u Novom Pazaru u revanšu baraža za popunu Superlige za narednu sezonu, ali vrlo lako je moglo biti prave bure - nedostajao je samo gol gostima, prvoligaškoj ekipi IMT-a. Na kraju, Novi Pazar je očuvao status u eliti uprkos porazu na svom terenu od 2:0 budući da je u prvom meču, u Smederevu, pobedio 3:1. Strelci za goste bili su Luković u 54. minutu u i Zorić u 95. minutu. Podsetimo da u baražu, za razliku od aktuelnih UEFA pravila, gol u gostima