Srbija ne mora da brine za budućnost: Kadeti "pali" nakon penala protiv favorizovane Holandije

Večernje novosti 30.05.2022  |  Tanjug

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina) nije uspela da se plasira u finale Evropskog prvenstva u Izraelu, pošto je večeras u polufinalu poražena od Holandije 2:2 - 5:3 penalima.

FOTO: FSS Presudio je promašaj Mateje Radonjića u drugoj seriji. U regularnom delu strelci za Srbiju bili su Jovan Milošević u 50, što je bio njegov peti gol na petoj utakmici na turniru i Jovan Mijatović u 55. minutu, dok su za Holandiju pogodili DŽejson Van Dujven u 47. i Žaden Slori u 73. minutu. Izabranici Radovana Krivokapića mogli su ranije da reše pitanje pobednika, pošto su u prvom poluvremenu propustili čak pet odličnih prilika, a Mijatović je dva puta