Partizanovo NBA poluvreme za istoriju, Zvezdina bruka sezone: Crno-beli tim razneo najbolju odbranu Evrolige

Telegraf 03.06.2022  |  Telegraf.rs

Razlika u kvalitetima timova u ovom meču je bila veoma primetna, sve im je išlo od ruke

Crvena zvezda je u četvrtom meču protiv Partizana odigrala najgore poluvreme u sezoni, a i verovatno u novijoj istoriji. Četa Dejana Radonjića je osetila pravu "košarkašku kliniku" od strane Željka Obradovića i njegovih pulena, koji su za 20 minuta uspeli da postignu skoro 70 poena. Da, dobro ste pročitali, posle prvih 20 minuta ove utakmice, Partizan je na semaforu imao prednost od čak 25 poena, pošto je pod svodovima Pionira, rezultat glasio 68:43 u korist