Zvezdaši mogu da budu zadovoljni: Kangva majstorijom srušio Komore, pogodio i Ben (video)

Večernje novosti 07.06.2022  |  Č. V.

DANAS su se u kvalifikacijama za Afrički kup nacija sastali Zambija i Komorska Ostrva, a navijači Crvene zvezde mogu da budu zadovoljni, pošto su u pobedi domaćina od 2:1 golove postigli Kings Kangva i El Fardu Ben.

Foto: Arsenal Tula Novajlija u crveno-belom dresu je doneo pobedu Zambiji fantastičnim golom iz slobodnog udarca u 88. minutu. Inače, meč je počeo na klupi, a priliku da zaigra dobio je u 61. minutu. What a Goal!!!!! 👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾 #17 Evans Kangwa #Chipolopolo 🇿🇲 2-1 #AFCON2023Q #ZAMCOM pic.twitter.com/VOCirNiFQ8 — ! (@JeffKaSalt) June 7, 2022 Komorska Ostrva su prva došla do prednosti. Igrao se 13. minut kada je krilni fudbaler šampiona Srbije uspeo da savlada Nsabatu