‘Znali smo da će da igraju na sve ili ništa’: Mitrović o lošoj igri ‘orlova’ u drugom poluvremenu, otkrio šta ih je Piksi upozoravao u svlačionici!

Hot sport 13.06.2022  |  HotSport
‘Znali smo da će da igraju na sve ili ništa’: Mitrović o lošoj igri ‘orlova’ u drugom poluvremenu, otkrio šta ih…

Mitrović o lošoj igri ‘orlova’ u drugom delu igre.

U četvrtom kolu Lige nacija, Srbija je remizirala sa Slovenijom u Ljubljani rezultatom 2:2. Nakon fenomenalnog prvog poluvremena, usledio je strmoglav pad naše reprezentacije, što su iskoristili domaći fudbaleri. Srpski napadač, i strelac drugog gola za ‘orlove’ na jučerašnjem meču Aleksandar Mitrović rekao je da je zadovoljan igrom iz prvog poluvremena, i da baš tako Srbija treba da izgleda u budućnost. – Jeste, prvo poluvreme sigurno perfektno, oni su imali jedan