Srpski napadač je ponovo heroj: Joveljić postigao odlučujući gol, pa podigao srpsku trobojku u Los Anđelesu! (video)

Hot sport 19.06.2022  |  HotSport

Mladi golgeter je u odličnoj formi! U okviru 16. kola MLS lige, fudbaleri Los Anđeles Galaksija podelili su plen sa Portland Timbersima.

Utakmica odigrana u Los Anđelesu završena je rezultatom 1:1. Igrač utakmice je nekadašnji as Crvene zvezde, Dejan Joveljić, koji je u igru ušao u 32. minutu zvog povrede startera Viktora Vaskeza. Gosti su najpre došli do vođstva u 38. minutu kada je mrežu Galaksija zatresao Čara. Portland je pokazao kvalitet koji poseduje, pa je bio značajno bolji rival u prvoj fazi susreta. Preokrenula se situacija na terenu nakon velike pauze. Domaćin je preuzeo inicijativu i