Zvezda je šampion Srbije: Crveno-beli savladali FMP i došli do 22. titule prvaka

Večernje novosti 19.06.2022  |  O. M.

Košarkaši Crvene zvezde savladali su FMP u drugoj utakmici finalne serije KLS sa 71:59 i tako stigli do 22. titule šampiona Srbije.

FOTO: KK Crvena zvezda Ovom utakmicom spuštena je zavesa na još jednu košarkašku sezonu u Srbiji. Crvena zvezda će je pamtiti po odličnom, pošto je osvojila tripl-krunu (drugi put u nizu) - Kup Radivoja Koraća, ABA ligu i KLS Superligu. Ono što je zanimljivo za crveno-bele ako se računa i regionalno takmičenje je to da je klub sa Malog Kalemegdana tek na ovom meču prvi put pobedio u gostima. To nije uspeo da uradio ni protiv Cedevita Olimpije, Partizana i Mege.