TSC šokirao brđane: Inicijativa bez pogodaka okrutno kažnjena, gosti ubedljivi u Beogradu! (foto) (video)

Hot sport 09.07.2022  |  Dimitrije Nišavić

Na samom otvaranju, prema najavama brojnih stručnjaka najzanimljivijeg prvenstva Srbije do sada, snage su na Banovom brdu odmerile ekipe Čukaričkog i TSC.

Gosti su pokazali kvalitet koji poseduju, odigrali su odličnu takmičarsku utakmicu i iznenadili favorizovanog domaćina rezultatom 1:4. Imali su belo – crni više od igre u prvom poluvremenu, ali TSC je znao šta želi. Odlična realizacija prilika omogućila im je da na mirniji način privedu utakmicu kraju. Bez obzira na terensku inicijativu koju je Čukarički bez dileme imao u prvom delu meča, Brđani u nastavku nisu pokazali potencijal koji poseduju. Brzi golovi