"Није довољно само желети, треба и да се жртвујете": Раде Ракочевић за "Блиц Бизнис" о важним корацима у послу и очекивањима за 2023.
Блиц 13.07.2022

Раде Ракочевић, предузетник и инвеститор, Друштво за инвестирање Сензал Цапитал, у интервју за "Блиц Бизнис" говорио је о веома изазовном периоду у коме се тренутно налазимо, и указао на то да ће за излаз, бити потребно донети тешке пословне одлуке.
Рано сте започели као самостални предузетник, па када се осврнете сада на вашу изузетно богату каријеру коју сте направили, који су то били највећи изазови? - Са 29 година сам направио брокерску кућу и једну сигурну оазу са добром платом у којој сам радио и одлучио сам да кренем даље. Одлучио сам да направим своју фирму и ту су изазови били велики. Тих брокерских кућа је у једном тренутку било преко 120 у Србији и само су се појављивале. Тако да су неки од










