Stolica: Video sam snimke, obavešten da VAR nije radio, ali jeste kod našeg drugog penala

Danas 16.07.2022  |  N. M.

Partizan je jedva izborio remi u Nišu, golom Rikarda Gomeša sa kreča u 96. minutu.

Radnički je do 70. minuta vodio 3:1, ali su crno-beli na kraju došli do boda golovima Uroševića i pomenutog centarfora. Trener Ilija Stolica iz svoje perspektive analizirao je razvoj situaicje u Nišu, delujući pomalo neobjektivan i sklon određenim teorijama koje nisu u skladu sa razvojem situacije na Čairu. Partizan nije imao rešenja za Mitrovića i Jovanovića, primio je uvodni gol nakon kiksa kompletne odbrane, međutim treneru Stolici ti segmenti nisu bili u fokusu