Tenis: Mila Polovina osvojila U12 turnir u Kuli, Stefan Dimitrioski treći kod dečaka

Subotica.com 18.07.2022  |  Subotica.com

U okviru kalendara Teniskog saveza Vojvoodine proteklog vikenda održano je Otvoreno prvenstvo Kule, II kategorija, za dečake i devojčice do 12 godina.

Na turniru je učestovalo petoro takmičaraka koji treniraju i nastupaju u Tenis klubu "Spartak" - Mila Polovina, Stefan Dimitrioski, Sofija Mejić, Petrik Patrik i Aron Trenka. Najviše uspeha je imala Mila, 33. u konurenciji devojčica do 12 godina, koja je turnir u Kuli osvojila po drugi put. Perspektivna Subotičanka je kao prvi nosilac do prvog mesta stigla sa samo dva izgubljena gema, u finalu je bila bolja od Minje Todorović iz Vojvodine rezultatom 6:1, 6:0. Kod