Zvezda bliža Luksemburgu: Didelanž pokorio Jermeniju, smeši mu se duel sa crveno-belima (video)

Večernje novosti 19.07.2022  |  Č. V.

CRVENA zvezda je bliža tome da u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona ide put Luksemburga.

Foto: EPA-EFE/Raul Caro Cadenas Fudbaleri Didelanža pobedili su prvoj utakmici druge runde Pjunik u Jermeniji sa 1:0 i načinili veliki korak ka duelu sa šampionom Srbije. Gosti su zaslužili da dođu do trijumfa pošto su bili bolji rival, posebno u drugom poluvremenu kada su i postigli pogodak. Igrao se 72. minut kada je Samir Hađi pogodio sa bele tačke i ispostavilo se postavio konačan rezultat. Navijači Zvezde koji su gledali meč nisu imali mnogo toga interesantnog