Novi kiks Partizana: TSC izdržao 100 minuta u Humskoj, očajni crno-beli pucali ćorcima na gol tinejdžera

Telegraf 23.07.2022  |  Telegraf.rs

Ovim remijem, Partizan je napravio novi kiks pošto je i u prethodnom kolu remizirao protiv Radničkog iz Niša

Velike reči su zamenile kritike, euforiju će, koliko već večeras, u taboru Partizana zameniti brige, jer su crno-beli posle remija u Nišu ostali kratkih rukava i protiv TSC na svom stadionu, odigravši nerešeno bez golova - 0:0. Više od rezultata, trenera Iliju Stolicu, stručni štab i sve u Humskoj treba da brine očajna, nedorečena igra crno-belih koji su posle dva kola, znajući prilike u srpskom fudbalu, već namakli sebi omču oko vrata i pitanje je samo kakva ih