Grobari u neverici: Partizan sa igračem manje poražen od Novog Pazara pred evropsko gostovanje

Večernje novosti 29.07.2022  |  A. Ilić

FUDBALERI Partizana u 4. kolu Superlige Srbije gostovali su Novom Pazaru gde je domaćin slavio rezultatom 1:0 (1:0). Strelac jedinog gola bio je Mijić sa "bele tačke".

FOTO: Sandić photo / FK Partizan Ofanzivno je Partizan otvorio meč, Kvinsi Menig je u petom minutu zapretio domaćem timu, a nedugo potom oslobodili su se igrači Vladimira Gaćinovića. Veliku priliku imao je Rikardo u 18 minutu, izašao je pred golmana domaćih, a Kljajević je već delovalo da je savladan. Ipak, napadač crno-belih poslao je loptu daleko od stative na suprotnoj strani. Ključni momenat prvog poluvremena odigrao se u 23. minutu kada je Saničanin oborio