Zbog reči Vladimirove supruge, plače ceo Balkan: "Zašto ga nisu odveli u bolnicu i dali mu taj je*eni lek? Zašto ga nisu odveli u bolnicu kad smo ih celi je*eni dan molili?"
Blic 06.08.2022
![Zbog reči Vladimirove supruge, plače ceo Balkan: "Zašto ga nisu odveli u bolnicu i dali mu taj je*eni lek? Zašto ga nisu…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Novinar porala Index, Vladimir Matijanić, preminuo je juče od posledica korona virusa u 51 godini života.
Tim povodom, od njega su se oprostili brojni portali širom prostora bivše Jugoslavije. Opraštaju se prijatelji, kolege, čitaoci, svi oni koji su voleli i poštovali njegovo britko pero. Međutim, najviše pažnje, izazvala je objava njegove supruge, Andreje Topić, koja je takođe radila za portal Index. Naime, ona je u emotivnoj objavi opisala Vladimirove poslednje dane, u kojima, pošto je imao nekoliko pridruženih bolesti, zbog kojih nije mogao da se vakciniše protiv