Mitrović dao dva gola protiv Liverpula: Fulam remijem otvorio novu sezonu u Premijer ligi

Nedeljnik 06.08.2022  |  Agencija Beta

(Beta/AP Photo/Ian Walton) (Beta) – Fudbaleri Fulama i Liverpula odigrali su danas u Londonu nerešeno 2:2, u utakmici prvog kola Premijer lige.

Dvostruki strelac za Fulam bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, u 32. i u 72. minutu sa penala, dok su golove za Liverpul postigli Darvin Nunjes u 64. i Mohamed Salah u 80. minutu. Povratnik u Premijer ligu, ekipa Fulama je odigrala dobar meč na Krejven Kotidžu, dva puta je vodila, ali je vicešampion Engleske uspeo da stigne do izjednačenja i boda. Fulam je do prednosti je stigao u 32. minutu kada je Mitrović prvi put zatresao mežu Alisona Bekera.