Sivić nakon ispuštanja bodova u poslednjem minutu utakmice: ‘Ne dopustivo je da ih takvih prilika ne postignemo gol – Za ovo treba biti jak!’ (video)

Hot sport 07.08.2022  |  Vukašin Cvetković
Sivić nakon ispuštanja bodova u poslednjem minutu utakmice: ‘Ne dopustivo je da ih takvih prilika ne postignemo gol – Za…

Ne može da bude zadovoljan igrom svog tima! Fudbaleri Mladosti iz Lučana na svom terenu su dočekali Radnički iz Niša. ‘Meraklije’ su nakon ovog meča samo produžile agoniju u kojoj se nalaze, jer sada su ispustili pobedu u poslednjim momentina susreta.

Konačan rezultat bio je 2:2. Nakon meča trener Tomislav Sivić rekao je: <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> ‘Bili smo bliži pobedi, pri vođstvu od 2:1 imali smo dve kolosalne šanse, koje smo morali da rešimo. Radi se o prilikama Jovanovića i Petrova, nedopustivo je da iz takvih situacija ne postignemo gol. Da smo uspeli, izbegli bismo horor završetak meča. To