Građani više nemaju slabu kariku: Haland raspucan na debiju za šampionski start šampiona! (video)

Hot sport 07.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Mančester siti je na gostovanju Vest Hemu u Londonu došao do prvog trijumfa u sezoni, jer je na svom premijernom meču ove sezone savladao Čekićare rezultatom 0:2.

Bili su Građani bolji rival celim tokom utakmice, i statistički i prikazano, a raduje i vest da je Erling Haland došao do golova na svom debiju u najjačoj ligi sveta. Norvežanin je svoj golgeterski start počeo sa bele tačke deset minuta pre kraja prvog dela igre, a drugi gol je postigao u dvadesetom minutu nastavka na asistenciju Kevina de Brujnea. ERLING HAALAND DOES IT AGAIN! A BRACE IN HIS FIRST PREMIER LEAGUE GAME! DE BRUYNE ASSIST! pic.twitter.com/pCORASlj9A —