Javor "zaljuljao" u Ivanjici, "lepotice" Kembela i Lukovića srušile hrabru Mladost!

Sportske.net 08.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Javora savladali su u Ivanjici Mladost GAT rezultatom 2:1 u okviru petog kola Super lige Srbije.

Domaćin je bolje otvorio meč i zasluženo poveo u 10. minutu kada je Norman Kembel prelepim udarcem iz voleja pogodio sa ivice kaznenog prostora. Šest minuta kasnije, stigao je odgovor Mladosti, asistencija Popovića ka Mirosavljevu koji je bio dovoljno priseban pred golom i hladnokrvno matirao Vulića. Lep fudbal u Ivanjici ukrasio je pobednički pogodak Luke Lukovića, ofanzivni vezista je u 55. minutu prevario svog čuvara i sa ivice kaznenog prostora iskosa sa leve