BiH će imati predstavnika u plej-ofu Lige konferencija: Zrinjski izdržao plotun "srpskog" Tobola

Telegraf 11.08.2022  |  Telegraf.rs

Ekipa Sergeja Jakirovića ukupnim rezultatom 2:1 prošla na poslednji stepenik pred grupu

Fudbaleri Zrisnjkog iz Mostara plasirali su se u plej-of za prolaz u Ligu konferencija posle dvomeča sa kazahstanskim Tobolom, sa ukupnih 2:1, pošto su u četvrtak, u gostima, došli do egala 1:1 i tako materijalizovali pobedu od pre nedelju dana kod kuće koja je stigla u završnim minutima utakmice. Strelac jednog gola za ekipu Sergeja Jakirovića bio je Ćuže u 34. minutu, za 0:1, ali i pre i posle tog momenta domaćin je bio bolji, konkretniji i opasniji, ipak ne i