Debakl kakav Junajted ne pamti: Nešto je đavolski loše u Mančesteru - drma se klupa Ten Hagu (video)

Večernje novosti 13.08.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Mančester junajteda doživeli su jednu od većih bruka u novijoj istoriji večerašnjim porazom od Brentforda - 4:0 (4:0) u drugom kolu Premijer lige.

FOTO:EPA Trener "crvenih đavola" Erik ten Hag na teren je poslao postavu sa Kristijanom Ronaldom u napadu, ali ni Portugalac nije mogao da spreči brodolom ekipe sa "Old traforda". Domaćin je sve golove postigao u prvom poluvremenu i to u intervalu od 10. do 35 minuta. Strelci za Brentford bili su Dasilva, Jensen, Mi i Mbeumo, pa londonski klub posle dva kola ima četiri osvojena boda. Sa druge strane, Junajted je na dnu Premijer lige bez bodova i sa gol-razlikom