Totalna ludnica u derbiju Londona: Strasti kakve Premijer liga nije videla! Tuhel i Konte u klinču (video)

Večernje novosti 14.08.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Čelsija i Totenhema odigrali su neverovatan londonski derbi, a posle prave fudbalske bure konačan rezultat bio je 2:2.

FOTO: EPA Sve je počelo golom u 19 minutu za Čelsi. Mark Kukurelja najnovija akvizicija plavaca centrirao je u šesnaesterac iz kornera, a loptu je strašnim volejem zakucao takođe čovek koji je ovog leta došao na Stamofrd bridž - Kalidu Kulibali. Totenhem nije postojao na terenu sve do 68. minuta, kada je očigledan faul na Kaiu Havercu, glavni sudija meča propustio da dosudi, dozvolio da se igra nastavi, a samo 30 sekundi kasnije usledio je topovski udar Pjer Emila