Jović sezonu otvorio golom, Fjorentina do pobede u 95. minutu, asistencija Sergeja (video)

Sportski žurnal 14.08.2022

Dva meča i tri crvena kartona na Čizmi, Lacio slavio posle minusa i igrača manje

Lacio je dočekao Bolonju trenera Siniše Mihajlovića i slavio je 2:1 posle gola minusa i igrača minusa. Golman Rimljana Maksimijano je u 6. minutu pocrveneo. Marko Arnautović je u 38. doneo prednost Bolonji, a onda je Sumaoro za devet minuta, pre kraja poluvremena, dobio dva žuta kartona i snage su na terenu ponovo bile izjednačene. Preokret Laciju doneči su autogolom u 68. minutu De Silvestri i Imobile u 79. na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića. Luka Jović