Joveljić nastavlja da nosi la Galaksi: Gol Srbina u 92. minutu za bod tima iz Kalifornije

Telegraf 20.08.2022  |  Telegraf.rs

Velika je šteta što Dejan ne dobija veću minutažu, jer svaku priliku koja mu se ukaže i iskoristi

Potencijalni putnik na Svetsko prvenstvo u Kataru, Dejan Joveljić, bio je zaslužan za remi od 3:3 koji je uspeo da izbori njegov Los Anđeles Galaksi u poslednjim minutima susreta MLS lige protiv Sijetla. Joveljić je u 92. minutu izveo jedanaesterac i hladne glave zatresao mrežu protivnika. Ovo je 10. gol srpskog napadača ove sezone, a u 70. minutu je ušao u igru umesto Ćićarita Hernandeza koji je prva opcija u napadu Galaksija. Velika je šteta što Joveljić ne