I to je moguće: Kako izgubiti utakmicu ako do 89. minuta vodite 2:0?!

N1 Info 20.08.2022  |  Autor:Milan Stojiljković

Veliko iznenađenje dogodilo se u Dortmundu gde je Verder iz Bremena pobedio sa 3:2 nakon što je Borusija do 89. minuta vodila sa 2:0! Povratnik u elitni rang čak je bio bolji rival u prvom poluvremenu, pretio je preko bivšeg igrača Borusije Marvina Dukša, ali je domaći tim poveo u poslednjim trenucima iz prvog udarca u okvir gola.

Strelac je nakon preciznog udarca bio Julijan Brant, fudbaler rođen u Bremenu. Ni u nastavku meča Borusija nije blistala, ali je postigla još jedan gol: Portugalac Gerero preciznim udarcem sa velike udaljenosti u 77. minutu doveo domaći timu u vođstvo od 2:0. Asistent kod oba pogotka za žuto-crne bio ja kapiten Marko Rojs. Tako je bilo do 89. minutu, a onda je prvo Englez Li Buhanan efektno postigao prvi, Romano Šmit u trećem minutu sudijske nadoknade drugi i