Vlada Mjanmara oduševljena: Pogledajte kako izgleda tenkovski biatlon - takmičenje koje privlači sve više pažnje (video)

Večernje novosti 22.08.2022  |  Novosti online

MJANMAR je zasluženo osvojio prvu nagradu na tenkovskom biatlonu (takmičenje tenkovskih posada) u Diviziji-2 na Međunarodnim vojnim igrama organizovanim u Ruskoj Federaciji, navodi se na sajtu Vlade ove države.

Foto Tanjug/AP U tenkovskom biatlonu Divizija-2 (Laos, Jermenija, Sirija i Mjanmar), tenkovska trupa Mjanmara postavila je rekord, završivši etapu za 27 minuta i 43 sekunde, dok je drugoplasirana ekipa završila trku za 38 minuta i 14 sekundi - navodi se na sajtu Vlade. Međunarodni vojno-tehnički forum Armija-2022 završen juče u Moskvi. Na snimku je trka tenkovskog biatlona između ekipa Laosa, Jermenije, Sirije i Mjanmara. Sviđa mi se ovaj sport #tank #tankbiathlon