Poluvreme: Pešić i Ivanić pogodili za Zvezdu – Borjan odbranio penal, pa primio gol iz velike udaljenosti! (foto) (video)

Hot sport 23.08.2022  |  HotSport

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju odlučujuću utakmicu za plasman u Ligu šampiona, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:1.

Pogotke za srpskog šampiona postigli su Aleksandar Pešić u 27. minutu i Mirko Ivanić u 43. minutu susreta, dok je za Makabi strelac bio Sundgren. Crveno-beli su počeli izuzetno agresivno i od samog starta, dali su do znanja fudbalerima Makabija da im neće biti ni malo lako. Ogromnu priliku u ranoj fazi meča imao je Kanga u 12. minutu. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;"