Da li je Partizanova grupa baš toliko teška - tri rivala, nijedan danas nije pobedio!

Sportske.net 28.08.2022  |  Sportske.net

Posle Nice koja je u četvrtom kolu francuske Lige 1 doživela debakl na svom terenu od Marseja (0:3) i Kelna koji je remizirao bez golova sa Štutgartom, ni treći Partizanov rival iz Grupe D Lige konferencija danas nije uspeo da dođe do pobede u svom nacionalnom šampionatu.

Ekipa Slovackog je danas na svom terenu poražena sa 2:1 od Libereca u okviru petog kola šampionata Češke, što je Partizanovom rivalu prvi poraz posle dve pobede i dva remija. Golom Gebre Selasija, Liberec je poveo u poslednjem minutu prvog poluvremena, a usput je domaćin ostao i sa igračem manje, zbog isključenja Daničeka. Tek što je počelo drugo poluvreme, Van Buren je duplirao prednost Libereca, a poraz ekipe Slovackog ublažio je Ondrej Mihalik, golom iz