Митровић водио фулам до нове победе: Кристал Палас поново испустио вођство! (видео)

Хот спорт 30.08.2022  |  Ђорђе Средојевић

Фудбалери Фулама су на свом Крејвен Котиџу савладали тим Брајтона, резултатом 2:1 и тако нанели галебовима први пораз у сезони.

Пров полувреме је било мирно, али је старт другог полувремена обележио сјајни Александар Митровић, који је својим петим голом у сезони донео предност домаћим. Свега пар минута касније је Кебано, асистент код првог гола, имао један покушај, али је ту лопту Луис Данк скренуо у своју мрежу и тако дуплирао предност Колибара. На истеку сат времена игре, свиран је пенал за госте, па је Мек Алистер са беле тачке смањио предност, ипак то је било све што су плаво-бели