Na snazi narandžasti meteoalarm RHMZ: upozorava: Tokom većeg dela dana nas očekuju obilni pljuskovi, a ova područja su najugroženija
Blic 02.09.2022
![Na snazi narandžasti meteoalarm RHMZ: upozorava: Tokom većeg dela dana nas očekuju obilni pljuskovi, a ova područja su…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Na severozapadu Srbije danas se očekuje suvo vreme, u ostalim krajevima kiša, na jugu i istoku sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i mestimično obilnijim padavinama, naročito u prvom delu dana.
Najniža temperatura od 13 do 18 stepeni, najviša od 17 do 23 stepena. VETAR NOSIO KROVOVE Oluja pogodila Kosovsku Mitrovicu, GRAD i jaka kiša naneli ogromnu štetu, vatrogasci i policija na terenu (FOTO/VIDEO) KATAKLIZMIČNO U IVANJIČKOM SELU Voda nosila sve pred sobom, domaćinstva BEZ STRUJE: "Plašimo se da će doći i do evakuacije" (FOTO/VIDEO) Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je da se tokom jutra i prepodneva obilnije padavine očekuju u