Bosna ipak nije uspela: Domaćini u drugom poluvremenu dodali gas i preslišali komšije! (video)

Hot sport 03.09.2022  |  HotSport

Savršeno drugo poluvreme Nemaca! Košarkaši reprezentacije Bosne i Hercegovine poraženi su u drugom kolu Evrobasketa od domaćina, Nemačke, rezultatom .

Odlično su odigrale prvi deo meča naši susedi, međutim od početka treće četvrtine sve je krenulo nizbrdo. The nod of approval from Coach @1MrBigShot 🕴 #EuroBasket x #BringTheNoise | @bosnianbeast27 📺 https://t.co/XA74Vl1szW pic.twitter.com/Q10ghPKtSd — #EuroBasket 2022 (@EuroBasket) September 3, 2022 Prednost je išla i do 17 poena prednosti, a do kraja Bosanci su uspeli da se malo konsoliduju i upristoje poraz za konačnih – 92:82. Najefikasniji kod Nemaca bio je