Prvenac Sadika, i to protiv Atletika: Bivši napadač Partizana doneo izjednačenje Sosijedadu protiv Madriđana!

Telegraf 03.09.2022  |  Telegraf.rs

Sadiku je ovo bio prvi nastup za Sosijedad, a zatresao je mrežu u 55. minutu kada mu je Momo Čo centrirao sa leve strane

Bivši ofanzivac Partizana, sada nova uzdanica Real Sosijedada Umar Sadik pokazao je da će dosta značiti timu iz San Sebastijana nakon što je debitovao pogotkom protiv Atletika iz Madrida i doneo konačnih 1:1. Sadiku je ovo bio prvi nastup za Sosijedad, a zatresao je mrežu u 55. minutu kada mu je Momo Čo centrirao sa leve strane, tako da je visokom napadaču ostalo da se dobro namesti na daljoj stativi i savlada golmana. Pre toga, Alvaro Morata je doneo prednost već