Partizan deklasirao Kolubaru u Lazarevcu: Rikardo postigao het-trik u prvom poluvremenu

Euronews 04.09.2022  |  Autor: Euronews

U izuzetno efikasnoj utakmici u Lazarevcu, Partizan je na krilima Rikarda deklasirao Kolubaru 5:1 u 10. kolu Mozzartbet Superlige i tako pokazao da se nalazi u odličnom raspoloženju pred duel sa ekipom Slovačko u Ligi Konferencija.

Napadač crno-belih je danas bio nerešiva enigma za Lazarevčane, postigao je tri pogotka, sva tri u prvom poluvremenu, a het-trik je kompletirao već u 38. minutu. Da nas očekuje efikasna utakmica, mogli smo da naslutimo već nakon sedam minuta, kada je rezultat na semaforu bio 1:1. Najpre je Rikardo u drugom minutu iskoristio asistenciju Belića, da bi na drugoj strani, ubrzo Milojević doneo izjednačenje, posle očajne reakcije odbrane Partizana. Od tog trenutka