Недељу обележиле две велике свадбе, а ево које стајлинге су познати одабрали: Стајлинг Анице Добре не престаје да се коментарише!
Курир 05.09.2022

Дан за нама обележила су два венчања, свадба глумице Мине Совтић и Луке Николића и венчање глумице Ање Мит и Огњена Весића.
Међу званицима било је доста јавних личности па да детаљно погледамо како су били одевни. Мина Совтић и Лука Николић имали су јуче црквено венчање у Цркви Ружица на Калемгдану, неколико месеци након церемоније грађанског венчања у Београду. Млада је блистала у класичној романтичној венчаници. изгледала је веома софистицирано и бајковито. Младожења је био у смокингу, а најупечатљивији је био његов црвени сако од плиша. Међу званицима били су глумци и брачни