Šou Dijabatea digao Partizan iz mrtvih: Crno-beli za šest minuta zakopali prednost Slovackog, a onda i poveli!

Telegraf 08.09.2022  |  Telegraf.rs

Šlag na tortu bio je gol Rikarda Gomeša u 62. minutu koji je uhvatio volej i ubacio Grobare u trans u Češkoj

Fudbaleri Partizana za samo šest minuta, i to sa igračem manje, anulirali su 0:2 u Češkoj protiv Slovackog, a onda im je još šest minuta trebalo da totalno preokrenu rezultat na 3:2. Inicijator ovog ludila bio je Fuseni Dijabate koji je sa dva gola vratio crno-bele u egal. Prvo je u 47. minutu iskoristio šumu igrača ispred sebe i raspalio ka golu domaćina, a golman Slovackog je slabo reagovao i dozvolio ublaženje minusa. Samo šest minuta kasnije je Dijabate na