Futsal: SAS bolji od Spartaka (1:5)

Subotica.com 13.09.2022  |  Subotica.com

Spartak je pretrpeo poraz od zrenjaninskog SAS-a od 5:1 u 2. kolu Druge futsal lige Srbije. Nakon velike borbe na terenu gosti uspeli da dođu do prednosti. Iako je početkom drugog poluvremena Spartak smanjio preko Guberinić, gostu su nakon toga još tri puta zatresli mrežu i odneli bodove iz Subotice.

Gosti su stekli prednost posle desetak minuta igre preko Bačvanskog, a potom je i udvostručili sjajnim pogotkom Aranitovića i na pauzu otišli uz prednost od 2:0. Na početku drugog dela Veselin Guberinić je smanjio na 2:1. Imali su Subotičani još nekoliko dobrih prilika, ali je odbrana Zrenjaninaca odolevala. Matić je povisio vođstvo gostiju, potom postigao i drugi gol za 4:1, a tačku na meč stavio je Bačvanski. Spartak – SAS 1:5 (0:2) Guberinić 24’ – Bačvanski