Odigrana su prva dva meča drugog kola LŠ: Inter rutinski, Sporting prvo iznenađenje večeri! (foto)

Hot sport 13.09.2022  |  HotSport

Inter je u Češkoj slavio protiv Plzena rezultatom 2:0, dok je Sporting postigao dva gola u poslednjih par minuta protiv Totenhema za 2:0 i velika tri boda.

Prednost Interu doneo je Edin Džeko u 20. minutu meča, na asistenciju Koree. Zatim je u 61. minutu reagovao VAR, posle kog je domaćin ostao sa igračem manje, što je olakšalo posao vicešampionu Italije. Konačan rezultat postavio je Damfris u 70. minutu na asistenciju kapitena reprezentacije Bosne i Hercegovine. Inter je upisao prvu pobedu u ovosezonskoj Ligi šampiona, posle poraza od Bajerna u Milanu, a Viktorija doživela i drugi poraz. ⚫️🔵 Inter goalscorers Džeko